Pokud by byl v pitné vodě z 30 % aspartan, který by nešel nijak odstranit, tak by se novorozenci dožili přes 20 let?

Čiste hypotetická otázka, takže prosím hypotetickou odpověď.

Vodárny by to měli nařízeno od EU, tak jako u chlóru. Prostě jdeme s dobou, tak jim tam prdnem Aspartan ať se nám zvedaj tržby za zdravotnictví.

20 let by stačilo pouze těm s nejlepšími geny, než by je sežrala rakovina?

Odpovědi
Lgee

Do limonády se přidává zhruba 1g/litr což znamená 500g cukru, takže když by tam měl být z 30% ve vodě tak by to na litr bylo 300g max přijatelná denní dávka je 5g na kg hmotnosti, voda by byla tak sladká že bys 10× přeskočil přijatelnou denní dávku už po 100 ml vody.

Mc Merkurion

… není pravdou, máš-li vlastní studnu …

Lamalam

„Vodárny by to měli nařízeno od EU, tak jako u chlóru.“ Co to je za blbost? Odkaz na to chlorovací nařízení EU asi nedáš, že?