DomcaJe

Už jste museli někdy vymáhat pojistné plnění? Jak jste to řešili, s kým?

Pěkný den všem, už jste musel někdo vymáhat pojistné plnění? Jak jste to řešili, s kým – prosím o kontakt. Děkuji.

--
Pojistné plnění

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. řešil jsem to s pracovníky pojišťovny.

Další odpovědi
mosoj

Nemusel, Vždy plnili co měli a podle podmínek ve smlouvě.

cukrar

Jednou jsem nesouhlasil s cenou. Vyšlo to..

led

Ano, pomocou právnika a trestného oznámenia na poisťovňu. Po roku to poisťovňa uhradila.

osmanek

Jaký máte přesně problém?Měla jste autonehodu v Čechách a pojišťovna nechce vyplatit plné pojistné?

Bob2

Co třeba nějaká právní poradna nebo něco takového…

Margarett

Kontaktují tě, navrhnou řešení problému…můžete to řešit klidně i online nebo osobně jak budeš chtít.

Xenka

A tam se registruju a potom co? Kontaktují mě oni nebo mám já?

Margarett

Doporučuji obrátit se na ochranu zaměstnanců, kontakt zde www.ochrana-zamestnancu.cz

led

Ak sa poistený nebojí, má šancu poistné dostať.