Lucie1997

Pohled rybáře, přírodovědce,ja­zykovědce na moře

Doplňuji:
Jak se na moře dívá přírodovědec a jazykovědec

Nejlepší odpověď
quentos

to má bejt zase ňákej domácí úkol? Kolikrát máme říkat, že je tady za studenty nevypracováváme? Jo a btw je to taky proti kodexu.

Další odpovědi
annas

Zcela výjimečně odpovím. Většinou studenti prvního ročníku střední školy toto učivo špatně chápou. Je to pro ně něco nového.

Jinak souhlasím s Quentosem

Přístup ke skutečnosti – rybář – praktický – moře zdroj obživy, přírodovědec – vědecký – které druhy živočichů žijí v moři, složení vody atd., jazykovědec – význam slova moře a jeho původ, hlásky, synonyma, skloňování atd.

Opět to, o čem se ve své otázce zmiňovala kapka.

venkovan

Všichni tři stejně. Od podledu ve stoje až po leh, případně za jízdy, za letu, z lodi, z okna bytu, hotelu apod. Mohou i nestardandně hlavou dolů apod.

tom004

A úhel pohledu?