jirka F

Podobá se svým chováním zde na webu zjentek postavě z westernu Vinnetou?

Samovi Hokinsnovi.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, skoro. Ale nemá jeho vtip, pušku Liddy a nikdo mu neodřízl skalp, hi hi hi!

Další odpovědi
hapiky

Možná, ale museli by tě indiáni ještě skalpovat, jestli se nemýlím cha cha…

aliendrone

Ani náhodou, zjentek je JASNÝ Santer, který pro pár špinavých zlaťáků a pro falešnou slávu (globálního sňatkového unterwassermanna No.1!) beze studu skolí (přinejmenším do svatebního lože – pro začátek) kdejakou zazobanější Nšo-či! ;) :D

zjentek

Zjentkova popularita prudce rosta, zatímco on sám se cítí zatím v plenkách! (;

jirka F

Protože je už tma a člověk se přehmátne.

jirka F

Chtěl jsem dát zábava a ostatní ale spletl jsem si to,