Poděkování všem

Všem děkuji za povzbudivé e-maily a rady. Baruška operaci nádoru nepřežila.
Ještě jednou moc díky všem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Musel jsem nechat uspat svého pejska s kterým jsem strávil 16 let života a nebylo mu pomoci protože mu přestaly fungovat ledviny.Bylo to nejtěžší rozhodnutí mého života .Na ty jeho oči nikdy nezapomenu říkaly vem mě domů.Ještě ted mám slzy v očích a je mi jako bych ho zradil.Je to to těžké moc těžké.....

Další odpovědi:

Zlatý

je mi to hrozně danuško moc líto a posílám vám upřimnou soustrast i když jsem vám na tuhle odpověd neodpovídala.

Moc je mi Vás líto a cítím s Vámi.taky jsem si tím prošla,přišli jsme už o dva pejsky a vím,jak to bolí.Pejska máme už nového,ale na předešlé pořád vzpomínáme.Tak hlavu vzhůru,aspoň se už netrápí a Vy si možná taky pořídíte nového.

Zlatý

Ufff !

Tak tenhle ´příspěvek´ mě teda dostal !!!

Já jsem vůbec neznal souvislosti a jako ohromný blb jsem si nevšimnul "zvířecí" kategorie, takže jsem si skutečně asi 4 hodiny myslel (do doby než svoji odpověď připojila mikiva), že se jedná o dítě.

Já mám pejsky samozřejmě taky rád, ale ani si neumíte představit jak se mi potom ulevilo, když jsem zjistil, že se v tomto příspěvku o dítě nejedná.

Tím jsem vůbec nijak nechtěl znevážit smutek a žal, který nepochybně Dana teď prožívá...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.