Avatar uživatele
tatanka

Počítá se výška prodávané televize i se stojánkem, nebo ne?

Jsem výškou limitován a ani v podrobném popisu jsem to nedohledal. Zatím typ televize nevím, mám na výšku cca 73 cm a na šířku cca 100cm. Za radu děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1268 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Bacha, ověř jinde, třeba najdi manuál. Věřil bych tomu, že se může udávat samotná TV, protože lidé často stojánek nechaj v krabici a TV přidělaj na VESA držák na zeď

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

ak nejaký pre vás dôležitý údaj na stránke chýba, overte si ho na rovnakom produkte v inej predajni.
U väčšiny slušných predajcov nájdete údaje aj s podstavcom aj bez podstavcu…
V prípade umiestnenia TV do rozmerom limitovaného „uzavretého“ priestoru nezabudnite aj na dôležitosť vetrania (ochladzovania) TV a prístupu k základným prvkom (konektory, ovládače…).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Mělo by to být včetně stojánku. A konkrétně se jedná o kterou? Pošli sem link neboli odkaz. Šlo by to dopočítat z úhlopříčky a šířky televize.

Jo, tááák. Já to pochopil jinak. Tak mrkni na Alza.cz, viz zdroj, klikni na tlačítko „Všechny parametry“, pak vyber záložku „Rozměry a hmotnost“ a můžeš filtrovat podle výšky (celkové) a šířky. Je tak i výška bez podstavce, ale ty musíš logicky filtrovat podle té celkové výšky. Najdeš si pár modelů a pak ještě mrkni na Heureku, kde ten model mají levnější.

Zdroj: https://www.al­za.cz/televize/18849604­.htm

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… co vím, tak bez stojánku …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika