tatanka

Počítá se výška prodávané televize i se stojánkem, nebo ne?

Jsem výškou limitován a ani v podrobném popisu jsem to nedohledal. Zatím typ televize nevím, mám na výšku cca 73 cm a na šířku cca 100cm. Za radu děkuji.

Nejlepší odpověď
Dochy

Bacha, ověř jinde, třeba najdi manuál. Věřil bych tomu, že se může udávat samotná TV, protože lidé často stojánek nechaj v krabici a TV přidělaj na VESA držák na zeď

Další odpovědi
led

ak nejaký pre vás dôležitý údaj na stránke chýba, overte si ho na rovnakom produkte v inej predajni.
U väčšiny slušných predajcov nájdete údaje aj s podstavcom aj bez podstavcu…
V prípade umiestnenia TV do rozmerom limitovaného „uzavretého“ priestoru nezabudnite aj na dôležitosť vetrania (ochladzovania) TV a prístupu k základným prvkom (konektory, ovládače…).

Alesh

Mělo by to být včetně stojánku. A konkrétně se jedná o kterou? Pošli sem link neboli odkaz. Šlo by to dopočítat z úhlopříčky a šířky televize.

Jo, tááák. Já to pochopil jinak. Tak mrkni na Alza.cz, viz zdroj, klikni na tlačítko „Všechny parametry“, pak vyber záložku „Rozměry a hmotnost“ a můžeš filtrovat podle výšky (celkové) a šířky. Je tak i výška bez podstavce, ale ty musíš logicky filtrovat podle té celkové výšky. Najdeš si pár modelů a pak ještě mrkni na Heureku, kde ten model mají levnější.

Zdroj: https://www.al­za.cz/televize/18849604­.htm

Mc Merkurion

… co vím, tak bez stojánku …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.