Po vyžehlení vlasů se mi vlasy strašně rychle zvlní (spíš zkudrnatí a zakudlí). Nějaké typy? :)

Vím že to může být žehličkou, protože ji mám ještě po sestře, je bez nástavce atd., ale i tak.
(Prosím nepište sem věci typu: ničíš si vlasy atd. vím to, ale jinak mám vlasy strašně zakudlené a vypadají nemytě a celkově strašně a navíc se mi to líbí). Popřípadě můžete doporučit kvalitní (ale levnou!! - nejsem milionář :D ) žehličku. :3

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hm a co pouzivas na zehleni vlasu ...a ted nemyslim zehlicku ale pripravky na zehleni vlasu...treba je dobre pouzivat toto... Syoss Heat Protect Styling Spray... to je presne nato aby drzely a nevlnily se a chrani vlasy .... http://stylingove-pripravky.he ureka.cz/… o zehlicku az tak nejde ...:D
Doplňuji:
kdyz si je zehlis nasucho bez ochrany tak se nediv ..ze to vypada tak jak to vypada ...tech pripravku je spousta... staci se zeptat kadernice popripade v obchode ... nebo strejcka google.cz

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud můžeš mít účes, který se vyčeše nahoru nebo stáhne sponou, gumičkou, volila bych raději toto.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.