Avatar uživatele
Registrovaný

Po požití prášku na erekci?

Po požití prášku na erekci např. Argin maxu,když ho třeba po 5 měsících vysadím,nezhorší se mi problém s erekcí,nebo bude pořád stejný-? nenavykne si na něj tělo nějak že bez něj nepůjde mít sex?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Argin max, a podobné přírodní preparáty pracují především na bázi placebo efektu a drahého marketingu. :) Jelikož je to přírodní preparát, tak riziko vzniku fyzické závislosti nehrozí.
V případě skutečného problému s Erektilní disfunkcí bych spíše doporučil Viagru, nebo Cialis, případně jejich generika(Stejná účinná látka, jiná značka)
V případě generik se navíc dostanete na mnohem nižší cenu i oproti přírodnímu a neúčinnému Arginmaxu a dají se koupit na Eshopech bez lékařského předpisu. Fyzická závislost u nich také nebyla pozorována.
A věřte, že po požití Viagry se selhání nikdy bát nemusíte. :D

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1005
Zlatý marci1 819
Zlatý quentos 637
Zlatý iceT 609
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 458
Zlatý led 404
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.