Avatar uživatele
vivatisCZ

Po koncertě mi píská v uchu, je to trvalé?

Dobrý den, mám hrozný nervy a strach nemůžu usnout jak mi píská v uchu přijel jsem z koncertu tak asi proto, chci se zeptat bude to trvalí? Pomoc! Já to nevydržím! :( Děkuji za rada!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3701 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Příště nestrkej hlavu do reprobedny…
😉
Pískání v uchu (tinnitus) může mít spousty příčin, ale ve tvém konkrétním případě bude nejspíš způsobeno přetížením sluchu hlukem (z koncertu) a nebo fyzickou i psychickou únavou (taky z koncertu) – a mělo by samovolně během pár hodin odeznít.
Pokud ne, zajdi si k doktorovi – příčin může být opravdu mnoho – i se sluchem zdánlivě nesouvisejících.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zbynas

To je normální, ráno by to mělo být OK. Když ne, tak na ušní, jestli nemáš něco s bubínkem :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

á, prvé krôčiky k hluchote.

jasnačka, len tak ďalej – rockové (a iné) koncerty – najlepšie také, kde by nebolo počuť štartovať prúdové lietadlo priamo v sále, sluchátka (špunty) na plné pecky, … aspoň si užijete hudby, ale iba pár rokov, v 25-ich budete nosiť načúvadlo.

nech žije hudba!

  • čooooo, čo hovoríš? nepočujem.

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Preto sa už toľko ľudia medzi sebou nerozprávajú, ale len esemeskujú alebo chatujú.

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

už mám bližšie do hrobu, ako ku kolíske, ale sms-kovať smskujem tiež – a počujem i trávu rásť.
a rozprávať som nezabudol (o tom by drahá zasa vedela mať prednášku, ;) ).
takže v tom to asi nebude.

a len tak naokraj – som kvetinové dieťa, roc'n'roll mám rád – ale nie tento rachot padajúcich hrncov, čo počúva dnešná generácia (±).
samozrejme, sú skladby, čo potrebujú grády, ale nie 15 cm od ucha (v prípade sluchátok priamo v uchu).

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví