Lilinka B

Po čem rostou prsa? Po krvavým mleku?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Prsa rostou zásadně po silikonu. 🙂

Další odpovědi
marci1

Říká se, že po černém pivu. Také v mnoha případech po těhotenství a kojení. 🙂

zjentek

jak komu ..mně narostla po intenzivní práci u stěhováků :o
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=na­rostly+prsa&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=DEWGU7mE­AsuP_Ablo4DACA#chan­nel=sb&q=naros­tla+prsa&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial

badisko

Po nicem …rust prsou je podminen hormony …:D …zadne babske rady ti nepomuzou …jinaj jedine reseni jak uz naznacila zzzzz…

Mirdas

Zbytečné je se trápit velikostí prsou.
Buď budou velké a nebo malé. Máte to jednoduše naprogramované v sobě a že se tím budete trápit a stresovat si nepomůžete, ba naopak.
V pozdějším věku se budete moci rozhodnout po poradě s lékařem – odborníkem o jejich úpravě, ovšem nemá cenu do toho jít za každou cenu.
Znám kamarádku která si je také nechala zvětšit a po nějaké době byla ráda že ji je vrátili do původní velikosti.
Stejně přirozené jsou nejhezčí.

Stingo

Po užívání antikoncepce trochu narostou a po ukončení užívání zase splasknou.

lota

Po pivu přece!:-)