anonym.ek

Pls poradtě mi:

Ahoj,
nwm,co mám dělat…Je mi 15 a doteď jsem měl jen 3 holky a ty se mě každá z nich zeptala jestli s ní nebudu chodit,takže vlastně nevím jak se balí holky,jen prostě čekám zda udělají první krok ony,nebo ne…
U poslední holky to bylo tak půl na půl.Takže už trochu vím jak na to,ale o to nejde…Teď se mi strašně líbí jedna holka(spolužačka)a já nevim,jak to udělat,abychom mohli být jen spolu sami dva…ani nevím,jestli bych měl u ní šanci…když jsem jí potkal o prázdninách usmála se na mě jako nikdy,ale zas dnes měla radost,když zjistila,že jsem si za prázdniny našel holku,s kterou už něco málo bylo…ještě neví,že jsem se s ní rozešel)a já fakt nevim jak poznat jestli u ní mám šanci…a jak jí dát najevo,že jí mám rád…

Nejlepší odpověď
iceT

Běž za ní a pozvi ji ven,ona ti hlavu neurve.To je stačí sebrat odvahu a zeptat se.Nezapomeň,co se říká :Lína huba,holé neštěstí…

Další odpovědi
Reezo

Bohužel se očekává, že muž udělá první krok… Důležité je sledovat signály a jak reaguje na tebe. Pokud se na tebe usmívá více než na ostatní. Pokud se na tebe déle dívá. Píše ti a chce být s tebou v kontaktu. Určitě na nic nečekat, protože něco samo od sebe se stane málo kdy. Snaž se být sám sebou.

Svoje city můžeš projevit slovy nebo činy. Pochvala, že hezky voní, je hezky oblečená atd… Žena ocení, když si můž všimne. Nikdo ti nevidí do hlavy a pokud své city nebudeš vyjadřovat, tak jak pozná, že máš o ní zájem?

Pokud se podíváš na nějakou slečnu, která se ti líbí a ona to zaregistruje a podívá se na tebe také, tak neuhýbej pohledem a usměj se. Pokud bude úsměv opětovat nebo udělá jiné pozitivní gesto, tak už můžeš slečnu třeba oslovit.

Např: Ahoj tvůj úsměv je druhá nejhezčí věc co jsem dneska viděl.

Na závěr bych dodal, že co platí na jednu nemusí platit na druhou. Každý jsme individuální a máme rádi jiné věci. Prožíváme rozdílně zkušenosti a to nás dělá unikátními.

Luuu

To, že „měla radost“ z toho, že sis našel holku, bych nebrala až tak vážně. Mně se líbí jeden můj kamarád, chtěla bych se s nim i víc sblížit, ale kdykoliv si najde holku, tak mám v podstatě jakousi radost. Protože když neni šťastnej se mnou, tak aspoň s někym jinym…
Zatni zuby a zeptej se jí, jestli by nezašla ven JEN S TEBOU. A pokud se stydíš to říct z očí do očí, tak vždycky to můžeš ještě napsat… Neni to tak chlapácký, ale nemyslim si, že by to mohlo holku urazit 🙂