plnoletá dcera má anorexii

nikdo nám nepomůže,ani psychiatři,je plnoletá a jen se dívám jak se stácí.Pomozte mi co s ní dělat.Krade a řve že je plnoletá

Nejlepší odpověď
LuciJe

Tady je každá rada drahá – dcera je svéprávná (na zbavení svéprávnosti anorexie rozhodně nestačí) a zodpovědná sama za sebe. Doporučuji kontaktovat některé z center specializujících se právě na pomoc nemocným anorexií (odkaz na kontakty níže) – vzhledem k tomu, že se věnují pouze poruchám příjmu potravy, mají větší zkušenosti s jednáním s nemocnými, než např. řadový psychiatři.

Zdroj: http://www.hel­ples.cz/?menu=150&Od­kaz=96&region­XP=0&txtVyraz=&btnHle­dej=&chckNazvy=on&chckPo­pis=on&chckAdre­sy=off&chckMes­to=off&sort=2&chckPre­nos=&intStar=1&chck­Clanky=

Další odpovědi
alenka901

informace o léčbě, diskuse a kontakty na odbornou pomoc najdete na internetových stránkách pppinfo.zde.cz. Adresář odborníků se bude neustále rozšiřovat a doplňovat.

Attack-design

bohužel s tím nic nemužete udělat i když to musí být strašně

pavlape

Tak bych jí řádně ukázala příklady dam, které skončili podobně a jen ať se podívá jak bude vypadat? Spíš bych jí doporučila cvičit, nejlépe když se zapojíte také.