kiky

Plněné věnečky

Ahoj moje babička prodává cukroví a pečivo,dorty atd…Prosim vás za kolik by zhruba měla prodávat plněné věnečky?
Doplňuji:
Děkuji Barbakan:1Kg za 150Kč.Bohužel Babička s počítačem neumí… Ale kdybys te měl zájem tak info:dasafran­tisek@seznam.cz Fota můžu poslat jako od dortů…

Nejlepší odpověď
hanulka11

u nás je prodávají za 8 kč, jestli myslíš věnečky z odpalovaného těsta
čím je bude mít levnější tím jich víc a dřív prodá , také musí vědět sama, aby se ji to vyplatilo
Doplňuji:
také záleží na velikosti-já bych také nedávala za víc než 10kč

Další odpovědi
anonym

Záleží na váze. Ale okolo 10-ti korun je přijatelná cena.Ono se může prodávat i dráž,ale otázka je,kdo to koupí. A chci se zeptat za kolik prodává dorty a jestli by byla její práce uvedena na netu(web stránky ).
Pro Kiki. Budu rád,když zašleš fotky dortů.Odesílám na Tvůj e-mail zprávu.Děkuji.

antík

noo,dobré s polevou nebo vez tak 12,to je normalni cena