franku

Platí u Vás doma,že ona je vedoucí a běda když se Vám něco nelíbí?

Doplňuji:
Souhlasí s tím co píše Sejtanka i ostatní ženy?

Nejlepší odpověď
anonym

Doma bych nechtěla žádnou bačkoru.Každý je zodpovědný sám za sebe,pokud si nedokáže svůj názor obhájit-ale je spousta mužů,co zcela souhlasí se vkusem své ženy,a to i často při výběru přátel.Se sejtankou nesouhlasím,ale ona to tak nemyslela!

Další odpovědi
Michel

Já s tím tedy nesouhlasím, protože i muži mají většinou pravdu. A ve většině komplikovaných věcí se vyznají.

venkovan

Jaká pak ona. Prostě buď je to manželka, tchýně, švagrová, dcera, přítelkyně, ale nikdy ne ona. Potom se nedivím takové otázce.
Ale v zásadě platí: „Ano maminko, máš pravdu“ a je doma klid, myslet si můžeme co chcem, hlavně že je doma pohoda a kus fujtajblu na talíři ( někdy se tomu říká oběd či večeře).
A jinak – mít doma ženu bez názoru, bez snahy prosadit svoje postřehy, potřeby a vize, tak by ten život byl hrozně špatný a nevyrovnaný. Doma musí být férový soupeř, jen určitý typ mužů se bojí pořádné ženy.

iceT

Nesouhlasím.

sejtanka

Jasně,my ženy máme vždy a ve všem pravdu a běda muži,kterému se to nelíbí.