Rafaelo111

Platí omezení pohybu mezi okresy i pro podnikatele?

Toť vše

Nejlepší odpověď
Speed77

Pokud jedeš za prací (=podnikáním), povinnostmi, tak můžeš jet kam chceš, ale musíš mít patřičný dokument.
Pokud to myslíš všeobecně pro podnikatele, tak pro ně to samozřejmě platí taky. Každý je někde zaměstaný nebo nějak podniká. To samo o sobě není důvod k cestování. Důvodem je až to, pokud pracuje za hranicemi svého okresu nebo pokud podnikatel jede vyřizovat něco, co je v souvislosti s jeho podnikáním.

Další odpovědi
ten který je

Neplatí,ale na cestu je nutné mít vyplněný patřičný formulář.

jáára

Prostě si to napíšu, dám si razítko a podepíšu. Jak prosté… Nejezdíme jen tak. Máme legitimní důvod.

nyjono

Jasně, že platí.
Neplatí pro výkon povolání a ostatní povolené důvody.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.