Platba zo pobyt dítěte ve školní družině

Zajímalo by mně,kam jdou peníze,které platím každý měsíc škole,aby můj syn mohl chodit do družiny.Nedávno jsem byla v družině na besídce a když jsem se rozkoukala po třídě,neviděla jsem nic nového.Mám pocit,že v družině jsou neustále ty samé hračky a hry a vybavení jako když do školy chodila starší dcera,což je už dost dlouho.Když spočítám počat dětí a částku za rok,je to dost peněz na zakoupení lepšího vybavení.Jak to zjistím,kde ty peníze jdou?Mám se zeptat pana ředitele?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zeptat se samozřejmě můžete, na to máte právo, ale věřte, že ač se to nezdá, náklady mohou být dost velké.

Další odpovědi:

Zlatý

Buďte ráda, že je o vaše dítě postaráno a že neběhá po ulici,jistě s dětmi navštěvují různé programy i mimo družinu a to taky něco stojí.....

Bronzový

pedagogický dozor, topení, voda, elektřina... pastelky, fixy, plastelína, papír atd. se musí pravidelně doplňovat a až když něco zbyde, můžou kupovat nové hračky... když chcete, aby si váš syn hrál s něčím novým, tak jim to tam kupte - nebo si ho vyzvedávejte dřív a hrajte si doma spolu - určitě vám bude vděčný :)

Bronzový

Poplatek od 50ti kč a výš se používá na pomůcky, tzn. většinou na spotřební materiál. Vybavení je dražší a pořizuje ho zřizovatel. Dporučuji Vám, zeptat se ve škole přímo v družině. Každý slušný ředitel veškeré finance zdůvodňuje, aby nedocházelo k pochybnostem. Na každé škole je rodičovská rada a zástupce rodičů by toto měl také dokázat zdůvodnit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.