mojitek

Plast. misky do mikrovlnky – kde to sehnat?

Ahoj,už dlouho nemůžu sehnat takový ty plastový misky z tenkýho plastu)ve kterých se dá ohřívat jídlo v mikrovlnce.Nevíte někdo v Praze? Nebo aspon nějaký web /odkaz kde to prodávají?Díky za plodné názory
Já prošel snad už všechny prodejny,sháním právě jenom ty plastový,možná se tomu říká i campingový talíře na polívku,nevím.

Odpovědi
isteron

Predajne domácich potrieb, supermarkety. Sú označené na spodu zvláštnym symbolom. Predavačky poradia. Ja používam sklo, alebo porcelán bez kovových farieb. Napr. Tescoma má takéto symboly.

http://www.tes­coma.cz/zakaz­nicky-servis/graficke-znaceni-vyrobku/

lexx

použil bych plastové obaly potravinové nebo drogistické, všech možných rozměrů a tvarů co se běžně vyhazujou