ptáč

Pivaři, rozeznali jste pivo světlý ležák Zlatopramen od piva světlé výčepní 10° Zlatopramen?

Já si toho všiml až ve vrtání po tom, proč totéž pivo vidím v položce sledování slev 2×. Přitom obě, jestli se to tak dá nazvat, chutnají stejně. Jestli nejde jen o název téže věci.
Doporučte mi dobré pivo, aby bylo v PET flašce. Ať nemusím řešit kterou láhev mám kam vracet
Váží to kila.

Nejlepší odpověď
gecco

Zlatopramen…
To je pivo???
😉
_____________­___________
Já raději chodím na točené…
😉
Takže se ´omlouvám´, ale neznám „dobré pivo“ prodávané v PETkách…
___
Dobrá piva, podle mne, jsou – Plzeň 12°, Budvar 12°, Svijany 11°, Bernard (víceméně jakýkoli), Samson…
___
Pokud vím, jsou v PETkách taková ta ´piva´, která – přinejlepším, pivaře neuráží, ale dobroty to nejsou…

Další odpovědi
Lamalam

Zlatopramen jsem nikdy neochutnala.

Awe

Zlatopramen pomáhá leda při zácpě… Nemám rád toto pivo. Osobně jsem dříve pil radka, od té doby co se zkurvil piju pouze plzeň a už bych nikdy neměnil! A je celkem jedno jaký tomu dají název, stejně to bude břečka :)

anonym

Žádné pivo v pet lahvi není dobré,není to přirozené dávat pivo do plastu.
Lepší je pivo přímo točené nebo pivo ve skleněných flaškách.
Bedna prazdroje do kufru je dobrá,pak dobře vychladit a je to ráj.

lexx

asi bych nerozeznal…pivo v PET never, je to provizórium a degradace nápoje

Emefej

Pivo z petky jsem nikdy neokusil. Zlatopramen jsem jednou okusil a už si ho nedám.

gecco

Jo – to vracení lahví – každý prodejce, který dané pivo (lahve) zálohuje, je i povinen je odebrat…
Takže lahve vracej v super-hyper…
😉