bubukaa

Pink mi perfect – lesk na rty

Moc by mě zajímalo jak funguje tenhle lesk – http://cz.ori­flame.com/pro­ducts/product-detail.jhtml?prod­Code=22497 , já ho mám doma a když si ho dám na rty tak má pokaždé jinou barvu, třeba včera byl úplně sytě růžový a dneska jen takový světlý, proč?
A proč se vlastně zbarvuje, čím je to způsobeno?

Odpovědi
briketka10

výrobek má název „Proměnlivý“ a že máš pokaždé jinou barvu rtů, přečti si recenze a zjistíš, že některé dívky co ho již koupily, nebyly zcela spokojené..