Vikičistič

Pineda de Mar- byl tam někdo?

Jedu na dovolenou do Španělska Pineda de Mar,jaké máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Marky71

Byla jsem tam asi před čtyřmi roky, bylo to tam moc pěkné (sice cesta dlouhá, pokud jedete busem, jen moře bylo trošku hlubší, ne tak moc pozvolné jako jsme zvyklí třeba v Itálii. Ale doporučuji, výborný poměr mezi cenou a službami:-)

Další odpovědi
MARVES

Byla jsem tam asi před pěti, šesti lety. Bylo to moc fajn. Bydleli jsme v hotelu Stella, který byl vzdálen od pláže cca10 minut. Nemělo to chybu.Hezkou dovolenou.