Zlatý

Pili jste nápoj do lesa a domů?

Já vím, zní to blbě, ale vysvětlím.
Dáte si jedno pivo. To je "hnědé", tedy jdete po poli. Jak pivo upíjíte, tolik, kolik upijete dolijete zelenou. Až bude půllitr zelený, jste v lese. A nyní zpět domů přes pole. Pijete zelenou a to co upijete, doplníte pivem.
Já to nezkoušel, jen slyšel, že domů nikdo nedošel. Zkoušeli jste to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mě stačil poctivej "metr piv" a měl jsem problém dojít domů. Ale na takové experimenty se zelenou asi nemám žaludek.
Mě teď napadlo, kdyby se to aplikovalo s "Modrou raketou" bude místo lesa nebe?

Další odpovědi:

Zlatý

Tento recept jak se zglgat do němoty neznám, ale mám podobnou zkušenost s praktickou aplikací rčení "jaký život takové pití., hospodo přines velkou hořkou"! Jako studenti jsme kdysi takto reagovali na prožitky z jedné nepříjemné praxe a pak jsem si poprvé vyzkoušel jaké to je, když se silnice nepřipravenému jedinci postaví jako vysoká zeď. Od té doby hořkou nějak nemusím.

Bronzový

také lepidlo by u nás nigdo nepíl! my zme na slivovicu a maximálně borovičku... experimenty nerobíme.

já ne, kámoš jo.. taky nedošel.. navíc po cestě i něco ztratil :D

Zlatý

Zatím jsem nic takového Miroslave nezkoušela a to ti věřím že nikdo domů nedošel.Po takovém napoji každý musí být jak čiko :-)

Bronzový

Já bych to možná došla,domů to mám fakt kousek,ale má to háček,ani jedno totiž nepiju.Ale může to být docela sranda.Až budu chtít někoho odrovnat,tak mu to doporučím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.