honza19hk

Pil jste někdo někdy americký pivo? A jak vám chutnalo?

Já ho pil minulý rok na Světových hasičských hrách v New Yorku a víckrát bych si ho nekoupil.Vím,že je to asi o zvyk ale je to horší než nejhorší český patok.

Odpovědi
Rocker

Kamarád mi jednou přivezl několik plechovek kukuřičného piva z Milwakue.Bylo jiný než na co jsme tady zvyklí,ale mě chutnalo.

jmhad

Děkuji,nemusím mít všechno

quentos

podle toho, jestli myslíš Ameriku jako světadíl, nebo jen USA. Pil jsem kanadský pivo, u první značky stejná zkušenost jako Tvoje, ta druhá se dala pít, nicméně žádný zázrak. Oni při výrobě prý ani nepoužívají chmel a pak to takhle dopadá…