sesednizkola

Pijete při vyjížďkách na kole pivo?

Jasně, nesmí se to, i když také proto se vlastně ptám. Já na kole jezdím celkem dost a hospody u cyklostezek, zvláště cestou z Černošic do Radotína, jsou plné lidí co přijeli na kole a popíjejí pivo, samozřejmě nejen tam)) ty hospody se na ně asi specializují) pivo po dlouhé cestě je značně uklidňující, akorat třeba mě se pak nechce jet dál, proto pivo na kole nepiju, ale dřív jsem take jedno dvě U Ondřeje dal :)jak se na to divate? Pro rejpaly dodávám, že opravdu nemyslim opileho cyklistu motajiciho se mezi auty.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já ne, nejde o pokutu, ale pokud tě nějaké auto po cestě sejme, tak to pro tebe jako opilého bude hodně přitěžující okolnost.

Další odpovědi
arygnoc

a čo iného?

;-Q

střevo

tak mně se stalo že příjdu do takovýhle hospody, vidím že maj všichni před sebou pivo, tak sem se uklidnil – už sem myslel že tam řidičům pivo nedávaj – a dyž sem chtěl taky pivo tak mi řek že to je budějovickej Birell (nealko)co voni maj na stolech

gecco

Jo – ale opatrně…
😉
Jednak leze do hlavy, ale hlavně po něm ´těžknou nohy´…
Takže spíš až po dojezdu – na doplnění tekutin…
😉

ReHu

Kdysi jsem si dala pivo a (jak píše gecco), měla jsem nohy jak z olova a před sebou ještě pár km, takže už jen výjimečně.
Spíš až po příjezdu 🙂.
Když nemají nic normálního, dám si nealko pivo. Lepší než sladká limonáda nebo zteplalá voda.

anonym

Ano, také si dám na kole pivo (i několik).Vdaná dcera bydlí 10 km od nás a tak jedeme s manželkou na kolech k ní.Po cestě je u hospod posezení venku, takže se tam na jedno zastavíme.A po cestě zpět též.

marci1

Ne, nepiji. Nerada bych sebou někde flákla. A taky se hodně lidí diví, že za jízdu na kole pod vlivem může být pokuta až 50 tisíc ! 🙂
Doplňuji:
http://www.cy­kloturistika.cz/ca­sopis/2013-1/ukazka2/

lexx

dneska už ne…lidé jsou závistiví a zlí, udají Tě telefonem že řídíš opilý a kousek dál Tě chytnou

rigormortis

Prý dříve při závodech závodníci pili vodu s alkoholem (slivovici, rum…) aby se dostatečně otupili ale zase nebyli namol…a že odladit tu dávku také nebylo lehké.

Osobně na lehké projížďky si dávám pivo někde uprostřed jízdy (je tam dost minerálů a energie), na těžké jízdy nepiju…je to nebezpečné a v případě pádu bych musel platit výjezdy složek.

Rocker

Piju.Většinou si někde dám pivo a utopence nebo tlačenku.V zimě sí dává kafíčko.

Emefej

Na kole už nejezdím, ale při pěší turistice pivo piju.

honza19hk

u nás nepotkáš cyklistu kterej by si pivo nedal:-)