dgfdgf

Pije se gin chlazenej, nebo nechlazenej?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Záleží na vkusu. Obvykle se podává za pokojové teploty s kostkou ledu a plátkem citronu. Někdo ho pije samotný vychlazený, někdo se sodovkou nebo tonikem. Mě osobně gin nechutná ani v jedné variantě a dobrovolně bych ho nevypila.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

K odpovědi Lamalam opět není co dodat, pouze že vychlazený gintonic s ledem a citronem nemá chybu. Ale to už je pouze věc názoru a chuti.

marci1

Souhlasím s Jiřím. My pijeme gin vychlazený s tonikem, kostkami ledu a citronem. ☺

Michálek1245

U ginu je to hodně různé a záleží na specifické chuti. U mě konkrétně i na příležitosti a celkové náladě. V baru ho mám rád nachlazený, klidně z lednice. Doma pokojová teplota a kostka ledu. A pak taky záleží na ginu. Třeba růžový gin Bivrost mi z jeho vlastní povahy chutná více až skoro podchlazený, protože vzniká v mrazech za polárním kruhem.