norek

Pejsek a mléko kolik ho denně může?

Naší pejsci mají rádí mléko,ale to nadojeno přímo z automatu.Můžu jím ho dávat.Dám jím tak 1/4litrů.Když je převařené tak se toho ani netknou.Potíže nemají.

Odpovědi
hanulka11

odrůstáním ze štěněcího věku u mnoha psů postupně klesá schopnost mléko trávit, a můžou po něm postupně začít průjmy, zejména po větším množství. Proto se obecně doporučuje dospělým psům dávat k pití jen vodu. Pokud psa krmíte vyváženou stravou, např. granulovanou, živiny obsažené v mléce pro něj navíc nejsou nezbytné. Pokud Vaše štěně mléko zatím snáší dobře, není důvod mu jej nedávat, ale spíše bych ho začla postupně převádět na napájení vodou a kvalitní komerční stravu.

Zdroj: http://www.aa­vet.cz/main.php?pa­ge=poradna&fu­lltext=&order=&x=500&k­lic=

mojitek

mleko bych jim vubec nedaval

Janichkah

taky bych jim ho vůbec nedávala. já pejskům dávam třeba bílej jogurt nebo pribiňák.