Rozamunda

pečou v Americe cukroví ?

Nejlepší odpověď
annas

Vánoční cukroví tak jak ho známe, se v Americe nepeče.

Mezi dezerty patří dýňové koláče, pudinky, marcipán či vánoční sušenky. V jižních státech nechybí kokosový koláč a sladké brambory pečené s marshmallow.
Jinak Američané se mohou utlouct po cookies, kterou pečou celoročně. Brownies v košíčkách, muffiny.

http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/amerika/252718-vanoce-po-americku-aneb-vracime-darky.html

Další odpovědi
MonkeyKing

Né jako my to naše. Spíš ty jejich pies ( koláče), muffiny, cheescakes

Sůwa

Američani asi ne, ale Češi tam cukroví určitě pečou 🙂

annas

Ach jo, chybu v interpunkci vidím až po odeslání. 🙂