Angi-Shy

PC nevyhledá bezdrátovou tiskárnu hp deskjet 4510, co s tím?

Tiskárnu hp deskjet 4510 jsme napojili na wifi. Když jsem poprvé tiskárnu v PC hledala, našlo jí to a tisko a skenovalo to vpohodě. Dnes jsem ale chtěla něco naskenovat, mám dva způsoby, kterými mám možnost spustit skenování, ale ani jeden nemohl tiskárnu najít a píše to že tiskárna nebyla nalezena..

Při prvním spojování si pamatuju že mi PC tiskárnu taky nenašel, ale pak mi bratranec pomohl jak to spustit.. ted ale nemám možnost ho zavolat. Neví někdo v čem je problém s tiskárnou nebo pc?

  • pardon zapomněla jsem to dopsat, mám Win10.. při prvním spuštění a spojení tiskárny bezdrátově s PC to s W10 fungovalo normálně. Také jsem mezitím zjistila že chyba je v tiskárně. Nedokáže se připojit k wifi.. i když zadám wifi heslo, nereaguje to.. nedávno předtím nám vypadl proud, je možné že tím tiskárna zapomněla nastavení?

Nejlepší odpověď
gecco

Win7?
😉
Někdy v týdnu budu tento problém řešit (pro jednoho známého), zatím se mi jako pravděpodobné jeví dvě příčiny:

  1. MS pustil na Win aktualizaci, který obslužný soft HP ´odstřihla´
  2. HP spustilo aktualizaci obslužného softu a ta nefunguje (tomuto napovídá i fakt, že ´suport page´ HP je nedostupná – http://suppor­t.hp.com/cz-cs/product/hp-deskjet-ink-advantage-4510-e-all-in-one-printer-series/5285997 )

___
Pokud máš Win8/8.1, klikni na zástupce tiskárny pravým a z Menu si vyber, zda chceš tisknout či skenovat (to funguje) – ´osmičky´ aspoň toto umožní (na hraní si se sedmičkama jsem neměl čas)…
___
Jestliže to vyřešíš, dej mi, prosím, vědět…
A pokud budu rychlejší já, ozvu se…
😉

Další odpovědi
anonym

Máš W10?