Pokročilý

PC nevyhledá bezdrátovou tiskárnu hp deskjet 4510, co s tím?

Tiskárnu hp deskjet 4510 jsme napojili na wifi. Když jsem poprvé tiskárnu v PC hledala, našlo jí to a tisko a skenovalo to vpohodě. Dnes jsem ale chtěla něco naskenovat, mám dva způsoby, kterými mám možnost spustit skenování, ale ani jeden nemohl tiskárnu najít a píše to že tiskárna nebyla nalezena..

Při prvním spojování si pamatuju že mi PC tiskárnu taky nenašel, ale pak mi bratranec pomohl jak to spustit.. ted ale nemám možnost ho zavolat. Neví někdo v čem je problém s tiskárnou nebo pc?

+ pardon zapomněla jsem to dopsat, mám Win10.. při prvním spuštění a spojení tiskárny bezdrátově s PC to s W10 fungovalo normálně. Také jsem mezitím zjistila že chyba je v tiskárně. Nedokáže se připojit k wifi.. i když zadám wifi heslo, nereaguje to.. nedávno předtím nám vypadl proud, je možné že tím tiskárna zapomněla nastavení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Win7?
;-))
Někdy v týdnu budu tento problém řešit (pro jednoho známého), zatím se mi jako pravděpodobné jeví dvě příčiny:
a) MS pustil na Win aktualizaci, který obslužný soft HP ´odstřihla´
b) HP spustilo aktualizaci obslužného softu a ta nefunguje (tomuto napovídá i fakt, že ´suport page´ HP je nedostupná - http://support.hp.com/… )
___
Pokud máš Win8/8.1, klikni na zástupce tiskárny pravým a z Menu si vyber, zda chceš tisknout či skenovat (to funguje) - ´osmičky´ aspoň toto umožní (na hraní si se sedmičkama jsem neměl čas)...
___
Jestliže to vyřešíš, dej mi, prosím, vědět...
A pokud budu rychlejší já, ozvu se...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Máš W10?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.