Angi-Shy

Kde najdu druhé možnosti nastavení PC ve Windows 10?

Win 10 má tyhle dvě místa pro nastavení PC, ale to nalevo nemohu najít a nutně tam potřebuju něco nastavit. Leze mi na nervy celoplošné menu, které se ale dá změnit na obyčejný postranní bar, jako to kdysi bývalo, ale dá se to nastavit jen v onom nastavení nalevo.
Prvni Win10 byla beta a nastavovalo se to přes zařízení v ovládacích panelech, ale to už neplatí… ví někdo, jak se dostat to tohohle nastavení nebo jak změnit ono start menu?

do ovládacích panelů se umim dostat, to nepotřebuju, ale do toho vlevo to nejde. Nevim, kde to hledat. Když jdu do mého menu, ukáže se mi to celoplošný:
http://i66.ti­nypic.com/vh68zp­.png

a tam je jen tohle nastavení:
http://i63.ti­nypic.com/13yg­j93.png

ale to není ono

Odpovědi
krpik

Do nastavení se dostaneš když klikneš na start a tam je nastavení to je to nalevo. Napravo ovládací panely se dostaneš když na start klikneš pravým tlačítkem myší a tam najdeš položku ovládací panely.
Jak změnit menu do klasické nabídky start to nevím ještě jsem to nezkoušel

Mc Merkurion

Q10 start maj, sice jinej, ale maj, to nastavení vlevo se jmenuje Ovládací panely > dej hledat ovládací panely a udělej si zástuce…

… tak sorry, já si spletl strany > to vlevo je klasický nastavení na tlačítko ouplně vlevo dole takový čtyři čtverečky u sebe anebo přes oblast oznámení…

Mc Merkurion

Angi-Shy: …ten první ten první odkaz nic neukazuje a na druhym, co vidim, tak takto vypadalo nastaveni ve W8.1, přesně ty kytičky tam mam taky,tam nabídka star nelze nastavit, ale jde si stáhnou aplikaci classic schel,která ti udělá kompletní nabídku start, jako byla v sedmičkách,tady je odkaz: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ostatni/clas­sic-shell/

Mc Merkurion

quentos: to je W10 – windows , takhle budu za ještě většího blbce než jsem s tim Q10 – ani nevim, co to je ?