Zlatý

Parkujete se svým autem před domem nebo v garáži?

Pokud před domem, jak by se vám to líbilo?
http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím, že je velice užitečné vědět, kde parkujete svoje auto, prosila bych všechny, kteří na tuto otázku reagovali, aby mi zaslali svoje adresy a případně i náhradní klíče a napsali, kdy nebudou doma, jinak tato otázka a odpovědi na ni postrádají jakýkoliv smysl,,díky.

Další odpovědi:

Zlatý

Parkujem v garáži.

Zlatý

Už mám autíčko v garáži,hurááá.

Bronzový

Parkuji před domem na parkovišti.
Škoda 120-několikrát vypuštěná nádrž,pomohlo až zatmelení vypouštěcích šroubů.
Favorit-ukradené zadní okno,přední spoiler....
Felicie-plastové lemy,ulomené zrcátko...

Zlatý

Parkuji před domem, že příští rok před domem za bránou a časem i pod stříškou - až budou všechna okna a zateplení a fasáda a ...
Je to na vesnici 2 km za hranicí města.

Zlatý

Parkujeme v garáži. :-)

Bronzový

A to já mám garáž a nemám auto....
:-D

Zlatý

Parkuji přes léto před domem,v zimě v garáži!
P.S. Bydlím na vesnici,auto neustále nezamčené a nikdy se nic nestalo,co by poškodilo auto.

Bronzový

Mame jednu garaz a dve auta.. :)

Pokročilý

Parkuji před domem mimo hlavní ulice v Praze, v zimě i v létě. Cena auta je cca 30-50.000 takže jsem se rozhodl, že jezdit do garáže 3/4hodiny a platit tam 1200měsíčně mi za to nestojí.

Sousedovi co parkuje vedle mě měl několikrát prožízlou gumu na Felicii.
Na mém autě mi ukradli čepičky od pneumatik (maj hodnotu tak 1kč v pneuservisu mi jich dali do zásoby).
Jednou jsem byl obzvlášť hloupý a když jsem se v 1 ráno vracel z malého výletu po Praze zapomněl jsem navigaci ve stojanu za oknem, ráno v 5 už tam nebyla. Hodnota navigacce cca 3.500Kč, nové okýnko 3.105Kč. Nicméně v kufru jsem měl svatební šaty, a na zadních sedadlech všechny moje doklady, platební karty a v přihrádce řidiče malý techničák, který tam vozím vždycky.. nic z toho se neztratilo, a okno mi opravili hned ten stejný den odpoledne, takže jsem z toho vyvázl poměrně dobře :)

Pokročilý

Parkuji před domem,parkovala jsem v garaži,jelikož jsem se přestěhovala,musím mít auto před domem,garáž tady nemám.

Bronzový

Před domem. Malůvky klíčem, utržené co se dá...Náklady za rok parkvání 19tisíc. A to je kousek odtud služebna policie. Teď ji zruší. Myslím, že náklady stoupnou.

Bronzový

Tam kde bydlím je vysoká pravděpodopnost podobných ,,záseků".A proto parkuju za branou,v jednom areálu a doufám,že sem nikdo koho naštvu nepoleze.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.