Pár dní mě bolí a píchá u srdce. Bolest vystřeluje do levé ruky a trvá určitou dobu a pak přejde, nevíte, co to je?

Je mi 15 let, měřím okolo 167 cm a váží m přes 50 kg. Pravidelně cvičím, případně se projedu na kole. Na vyšetření se srdcem jsem byl jako malý a bylo v pořádku. Nikdy jsem neměl žádný podobný problém, tak mě tohle docela děsí .Neví někdo, co by to mohlo být? Díky předem.
Doplňuji:
Pár dní mě k tomu ještě pobolívá celé tělo, ale to jen mírně a docela dost divně. Někdy mě pichne v rameni z ničeho nic, potom v boku... atd.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když tě to děsí, tak proč s tím nic neděláš?

Teda nic, abych ti zas nekřivdil, píšeš to lidem po internetu :) Já se vám lidi divim, máte bolest neznámého původu a místo abyste to šli řešit, tak na to serete. Navíc když je to u srdce, kde každej druhej problém znamená že je s tebou minimálně ámen. Může to bejt samozřejmě vod páteře, nebo skříplej nerv, ale může to bejt i nádor, trombus a další miliony věcí a věř mi že čekáním to nevyléčíš.

A to žes byl v dětství u doktora, můj děda byl taky v dětství u doktora a už je pod zemí, a to ho nikde nepíchalo, pořád byl v pohodě a pak mu začal červenat prst, tak mu ho vzali, pak mu začala hnít noha, tak mu jí uřízli, pak se začal posrávat a nakonec nedokázal spolknout ani sousto jídla, tak jestli s ním chceš závodit, tak okej, v opačným případě ale radím hned zítra ráno přestat bejt bábovka a navštívit bílýho pláště.

TJo, a tady máš kompletní nabídku, když tě to tak zajímalo:
> http://priznaky.vitalion.cz/…
> http://priznaky.vitalion.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Běžte se raději ukázat doktorovi...

Můžete si v lékárně přikoupit koenzym Q10 / může být i Forte - 30 mg.
Účinnou látkou tablet je především koenzym Q10. Tato látka hraje významnou úlohu při přeměně živin (bílkovin, sacharidů a tuků) na energii, nezbytnou pro naše životní funkce, koenzym Q10 působí jako katalyzátor buněčných enzymatických procesů. Při jeho nedostatku je narušeno získávání energie z potravy, což se vedle celkové tělesné slabosti a ochablosti projeví i oslabením obranyschopnosti organismu, poruchami srdeční i mozkové funkce, zvýšenou kazivostí zubů.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Od Q10 raději odstupte. Tělo si ho vyrábí samo, ovšem je zde zajímavá věc: jakmile ho začne dostávat zvenčí, ukončí vlastní produkci a i když dodávka zvenčí přestane, tělo už vlastní jeho výrobu neobnoví. Takže raději jeho nedostatek z vlastních zdrojů, než umělá dodávka zbytek života.

Zlatý

Pájo

To cochee: určitě máte pro toto tvrzení nějaký zdroj (výsledky klinické studie, odborný článek, co já vím...). Pokud ano, připojte jej prosím, pokud ne, nešiřte tu pouhý svůj názor. Zajímám se o tuto problematiku, takže budu rád...

Stříbrný

cochee

Článek nedohledám. nebylo to na netu. Mluvil o tom před lety v TV člověk s lékařským vzděláním, víc si o tom nepamatuju.

Zlatý

Pájo

Škoda...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.