Pamatujete někdo kreslenou pohádku o Bajajovi?

Promítalo se to v kině, na začátku 70. let. Existuje to ještě? Nebo názvy kreslených pohádek o bubácích a pod?

Nejlepší odpověď
anonym

Bajaja byl v roce 1950 to jsem ještě byla na houbách,ale na Mumínka se ráda podívám
http://kultura­.idnes.cz/kres­leny-muminek-pro-dospele-prichazi-po-pulstoleti-do-ceska-pth-/literatura.as­p?c=A090529_153758_li­teratura_ob

Další odpovědi
mojitek

jak kreslena tak i filmova pohadka o Bajajovi na me vzdycky pusobila dost depresivne