Avatar uživatele
Krejcík

Pálení penisu po masturbaci

Mám problém s pálením penisu (více u špičky) po masturbaci, mívám to cca 4× do roka. Po masturbaci si po pár minutách dojdu na WC a teď začíná největší pálení, které přetrvává asi půl hodiny, je ale cítit ještě další půl hodinu a mám pocit že stále musím na WC. Když na WC jsem, snad každé 3 vteřiny něco málo vymočím a při močení to pálí jako čert.. takže se snažím ležet a vydržet tu bolest a pocit potřeby močení. Nevíte o co jde? Zrovna teď to mám tak by mi pomohla rada jak se toho zbavit. Když se na to nesoustředím a třeba píšu není to tak zlé. Děkuji a omlouvám se pokud to někoho znechutilo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? cepice před 4159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bohužel nemohu sloužit ani nejsem znechucen. Ale zařazení otázky do této kategorie je mimořádně úsměvné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

tipoval bych tě na zánět močový trubice

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Návštěva urologa bude celkem dobrý krok, zejména když se to opakuje.
Zánět není nic neobvyklého, ženy ho díky anatomii těla mívají častěji. Takže alespoň poznáš jak je dobré dodržovat hygienu, aby sexuální partnerka zbytečně nemarodila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pánové, se zánětem močáku by jste takhle dlouho nevydrželi.
Budete mít nějaké breberky a nebude to záležitost jenom vaše ale i vaší partnerky či partnerek. Chtělo by to alespoń Entizol či nějaké antibiotikum ( podle druhu breberek). Urologie s tím nemá nic společného. Chce to na kožní, pohlavní nemoce ale obá !!!!!!!

http://diskuse­.doktorka.cz/en­tizol/

Doplňuji:
Obá, myslím partner a partnerka nebo všichni partneři či partnerky, kdož ví !!!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Masturbace je dost široký pojem, někdy jsou používány různé chemické prostředky – mýdlo nebo jiné lubrikanty, které se dostanou na začátek močové trubice a je zaděláno na problém…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

děje se mi to samé,taky bych na to rád věděl nějakou radu nebo co je příčinou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zřejmě to bereš jako sport a chceš vyhrát, nesmíš tak spěchat
moc si to rozdráždíš a zřejmě jedeš moc z hurta:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

koukni sem pomůže ti to http://www.you­tube.com/watch?v=MTlqBY­uShAU&feature=re­lated
Doplňuji:
pust si vodu v umyvadle slabym proudem a vychčiješ se, neni to žádnej urologicej ani breberkovej problém jak tu píšou ostatní, ale zřejmě ti trocha semene zůstalo v hlavni :D

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Dobré zařazení! Ale možná masturbaci vnímáš jako rekreaci, proč ne? Tak si vyber: buď nemasturbuj nebo navštiv lékaře. Spíš bych radila tu druhou variantu! :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fcoop

Krejciku,Krejciku – tvá bezprostřednost je odzbrojující.
Některé odpovědi také nejsou špatné. To jižní ovoce s číslem a jeho „vychcání se“ – není nad upřímnost.
To je vážně síla,do prdele práce.

před 4158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dobre vidím, Toto je v rekreaci? :)
no možno, ale lepšie bolo dať to do zdravia.

před 4159 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Třeba to bere jako rekreační sport :)

před 4159 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zlodej

Zvolte místo lékaře veterináře, doktor jako doktor

před 2492 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek