Krejcík

Pálení penisu po masturbaci

Mám problém s pálením penisu (více u špičky) po masturbaci, mívám to cca 4× do roka. Po masturbaci si po pár minutách dojdu na WC a teď začíná největší pálení, které přetrvává asi půl hodiny, je ale cítit ještě další půl hodinu a mám pocit že stále musím na WC. Když na WC jsem, snad každé 3 vteřiny něco málo vymočím a při močení to pálí jako čert.. takže se snažím ležet a vydržet tu bolest a pocit potřeby močení. Nevíte o co jde? Zrovna teď to mám tak by mi pomohla rada jak se toho zbavit. Když se na to nesoustředím a třeba píšu není to tak zlé. Děkuji a omlouvám se pokud to někoho znechutilo.

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel nemohu sloužit ani nejsem znechucen. Ale zařazení otázky do této kategorie je mimořádně úsměvné.

Další odpovědi
bolak

tipoval bych tě na zánět močový trubice

venkovan

Návštěva urologa bude celkem dobrý krok, zejména když se to opakuje.
Zánět není nic neobvyklého, ženy ho díky anatomii těla mívají častěji. Takže alespoň poznáš jak je dobré dodržovat hygienu, aby sexuální partnerka zbytečně nemarodila.

mosoj

Pánové, se zánětem močáku by jste takhle dlouho nevydrželi.
Budete mít nějaké breberky a nebude to záležitost jenom vaše ale i vaší partnerky či partnerek. Chtělo by to alespoń Entizol či nějaké antibiotikum ( podle druhu breberek). Urologie s tím nemá nic společného. Chce to na kožní, pohlavní nemoce ale obá !!!!!!!

http://diskuse­.doktorka.cz/en­tizol/

Doplňuji:
Obá, myslím partner a partnerka nebo všichni partneři či partnerky, kdož ví !!!!

radce

Masturbace je dost široký pojem, někdy jsou používány různé chemické prostředky – mýdlo nebo jiné lubrikanty, které se dostanou na začátek močové trubice a je zaděláno na problém…

everest

děje se mi to samé,taky bych na to rád věděl nějakou radu nebo co je příčinou

hanulka11

zřejmě to bereš jako sport a chceš vyhrát, nesmíš tak spěchat
moc si to rozdráždíš a zřejmě jedeš moc z hurta:D:D:D

BANAN93

koukni sem pomůže ti to http://www.you­tube.com/watch?v=MTlqBY­uShAU&feature=re­lated
Doplňuji:
pust si vodu v umyvadle slabym proudem a vychčiješ se, neni to žádnej urologicej ani breberkovej problém jak tu píšou ostatní, ale zřejmě ti trocha semene zůstalo v hlavni :D

Natty*

Dobré zařazení! Ale možná masturbaci vnímáš jako rekreaci, proč ne? Tak si vyber: buď nemasturbuj nebo navštiv lékaře. Spíš bych radila tu druhou variantu! :D

fcoop

Krejciku,Krejciku – tvá bezprostřednost je odzbrojující.
Některé odpovědi také nejsou špatné. To jižní ovoce s číslem a jeho „vychcání se“ – není nad upřímnost.
To je vážně síla,do prdele práce.

led

Dobre vidím, Toto je v rekreaci? :)
no možno, ale lepšie bolo dať to do zdravia.

anonym

Třeba to bere jako rekreační sport :)

zlodej

Zvolte místo lékaře veterináře, doktor jako doktor