Pokročilý

Palce dolů???

Kdo zas tady má dnes špatnou náladu, že je u hodně odpovědí palec dolů?
To se mi nelíbí...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já ne! já dávám palce nahoru!!!

Další odpovědi:

Zlatý

taky se mi to chucky nelíbí a už jsem na to zde psala taky otázku.dávám jen palce nahoru a né dolů.zkrátka je tu mezi námi někdo koho to zřejmě moc baví.ale nebojte se na každáho jednou dojde.

Bronzový

Zajímavé, že tohle se tady děje nárazově. Ale já to taky nebyla. Když dám palec dolů, tak to už opravdu musí být odpověď velmi špatná.

Za celou "karieru" na Odp. jsem dal palec dolů asi 3krát.Vždy a všude se najde nějakej škodolibej,zamindrákovanej pseudovtipálek s vybrakovanou palicí.

Bronzový

V tom nejedu.

Bronzový

Ani já v tom nejedu.

Mila chucky,ani ja v tom nejedu a mrzi me to,ze tito lide jsou skodolibi.Ja jsem odpovedela na otazku o nemoci,vim ze to je spravne a presto palec dolu,at si tito skarehlidi udelaji sami web mezi sebou,treba budou spokojeni.

Zlatý

Taky s tím nemám nic společného. Ale mrzí mne, že to někteří lidi dělají... :( Já dávám palce jen nahoru, ale dolů nedávám vůbec. Je to podle mě zbytečné. A tyk se mi to nelíbí.... :(

Stříbrný

Mám blbou náladu,ale to neznamená,že budu dávat palce dolů.Jedná se o úroveň pisatele i hodnotitele,otázky a odpovědi,nebo se mýlím?
Co tady zase je ?jedu v tom,nebo nejedu?Nedělejte z toho cvičení agentů FBI ! Stejně za všechno může zahradník.:-))

Bronzový

Jak už jsem někde psala, tak já dám palec dolů jen když je to fakt hovadina, co kdo napsal.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.