chucky

Palce dolů???

Kdo zas tady má dnes špatnou náladu, že je u hodně odpovědí palec dolů?
To se mi nelíbí…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já ne! já dávám palce nahoru!!!

Další odpovědi
panenka

taky se mi to chucky nelíbí a už jsem na to zde psala taky otázku.dávám jen palce nahoru a né dolů.zkrátka je tu mezi námi někdo koho to zřejmě moc baví.ale nebojte se na každáho jednou dojde.

afro.minerva

Zajímavé, že tohle se tady děje nárazově. Ale já to taky nebyla. Když dám palec dolů, tak to už opravdu musí být odpověď velmi špatná.

anonym

Za celou „karieru“ na Odp. jsem dal palec dolů asi 3krát.Vždy a všude se najde nějakej škodolibej,za­mindrákovanej pseudovtipálek s vybrakovanou palicí.

vecernice

V tom nejedu.

dagry

Ani já v tom nejedu.

anonym

Mila chucky,ani ja v tom nejedu a mrzi me to,ze tito lide jsou skodolibi.Ja jsem odpovedela na otazku o nemoci,vim ze to je spravne a presto palec dolu,at si tito skarehlidi udelaji sami web mezi sebou,treba budou spokojeni.

Jahoda

Taky s tím nemám nic společného. Ale mrzí mne, že to někteří lidi dělají… :( Já dávám palce jen nahoru, ale dolů nedávám vůbec. Je to podle mě zbytečné. A tyk se mi to nelíbí… :(

Michal

Mám blbou náladu,ale to neznamená,že budu dávat palce dolů.Jedná se o úroveň pisatele i hodnotitele,o­tázky a odpovědi,nebo se mýlím?
Co tady zase je ?jedu v tom,nebo nejedu?Nedělejte z toho cvičení agentů FBI ! Stejně za všechno může zahradník.:-))

anetadela1

Jak už jsem někde psala, tak já dám palec dolů jen když je to fakt hovadina, co kdo napsal.