Padání vlasů

V současné době mi při mytí vlasů vypadávají vlasy.Jsem nakrátko ostříhán.Stejný problém shledám při probuzení,kdy na polštáři se vyskytuje množství vypadaných vlasů.Je známa cesta,způsob,jak tomuto zamezit?Vynechávám rady k použití "osvědčených " kosmetických přípravků různých firem,které na tom jen vydělávají,aniž by účinek byl adekvátní slibům.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rozsáhlý článek o vypadávání vlasů je na citované stránce.

Na této stránce najdete diskusi na toto téma.
http://www.vicevlasu.cz/…
.

Zdroj: http://zdravi.idnes.cz/vypadav ani-vlasu-postrach-muzu-i-zen- ds9-/zdravi.asp?c=A070413_1129 18_zdravi_bad

Další odpovědi:

Zlatý

Vypadávání vlasů má více příčin může to být stresem nějakou nemocí pokud jste už vyzkoušel vše a nic vám nepomohlo zkusila bych vám aby jste vyzkoušel třeba nějakého léčitele.
Z léčitelů mě napadá pan Jonáš, ale osobní zkušenost s ním nemám. Má i webové stránky, stačí to zadat do vyhledávače. Myslím, že si moc neúčtuje, spíš až za bylinky, ale ne za konzultaci.Tak to zkuste přeji at vám to dopadne dobře.

Zajímavá otázka. Rozhodně stojí za to hledat u lékařů diagnozu. Jít k lékaři. Mě začaly vypadávat vlasy takovým tempem asi v roce 1987-88. V mých 17.ti letech. Dodnes nevím zda to byl důsledek Černobylské havárie nebo nesoulad hormonů, dědičnost atd. Zavčas k lékaři, vlasy se nedají vrátit zpět!

Doporučuji Zinek a jiné doplňky na přírodní bázi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.