sedmikráska

otcovství

mají prosím právo na sociálce vědět proč jsem neuznala otce do rodného listu?Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Můžete prosím upřesnit,co máte přesně na mysli slovem „sociálce“ Pořád se tu dohromady míchají dva úřady. 1. Úřad práce-dávky SSP, 2. OPD- odbor práv dětí,už to po několikáté zdůrazňuji,že tyto úřady spolu nemají nic společného.....

Další odpovědi
Wolf_Net

Pokud se nepletu tak nemají, zato to ale ty potvory mohou promítnout následně do sociálních dávek jelikož ses dobrovolně zřekla možností alimentů. Ale myslím, že to závisí na náladě, kvalitě kafe, které úřednice popíjí a jestli zrovna když jsi vkročila neměla rozehranou farmwille.

glorie

určitě nemají, nemusíte to odůvodňovat vůbec, byla jsem na tom stejně

Jambalaya

Milá Sedmikrásko, ani mně do toho nic není, ale rozmyslela jste si to dobře? Například jste svoje dítě již dopředu připravila o dědictví a sebe samu o výživné. Nepřijde mi to příliš rozumné.

kopretinka

nemusíš se bát já také u nejstaršího syna neměla uvedeného otce když se někdo zeptal řekla jsem že jsem k tomu měla své duvody a hotovo co je komu dotoho je to tvoje dítě a tvoje věc pa

kropitko

Něco jako náhrada alimentů neexistuje..zap­řením otce se zbavujete výžívného a náhrady nákladů pro neprovdanou matku.

NickD

Spíš si myslím,že tě bude víc zajímat náhrada alimentů.