Avatar uživatele
sedmikráska

otcovství

mají prosím právo na sociálce vědět proč jsem neuznala otce do rodného listu?Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Můžete prosím upřesnit,co máte přesně na mysli slovem „sociálce“ Pořád se tu dohromady míchají dva úřady. 1. Úřad práce-dávky SSP, 2. OPD- odbor práv dětí,už to po několikáté zdůrazňuji,že tyto úřady spolu nemají nic společného.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wolf_Net

Pokud se nepletu tak nemají, zato to ale ty potvory mohou promítnout následně do sociálních dávek jelikož ses dobrovolně zřekla možností alimentů. Ale myslím, že to závisí na náladě, kvalitě kafe, které úřednice popíjí a jestli zrovna když jsi vkročila neměla rozehranou farmwille.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
glorie

určitě nemají, nemusíte to odůvodňovat vůbec, byla jsem na tom stejně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jambalaya

Milá Sedmikrásko, ani mně do toho nic není, ale rozmyslela jste si to dobře? Například jste svoje dítě již dopředu připravila o dědictví a sebe samu o výživné. Nepřijde mi to příliš rozumné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kopretinka

nemusíš se bát já také u nejstaršího syna neměla uvedeného otce když se někdo zeptal řekla jsem že jsem k tomu měla své duvody a hotovo co je komu dotoho je to tvoje dítě a tvoje věc pa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Něco jako náhrada alimentů neexistuje..zap­řením otce se zbavujete výžívného a náhrady nákladů pro neprovdanou matku.

před 5103 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NickD

Spíš si myslím,že tě bude víc zajímat náhrada alimentů.

před 5103 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek