Stříbrný

Doručují u Vás také volební lístky zaměstnanci obce, nebo je doručují jinak?

Zase máme jedny volby za sebou. Problém je, že jsem již poněkolikáté neobdržel volební seznamy. O nic nejde, protože pokud člověk chce volit, tak si lístky sežene na obci, nebo přímo ve volební místnosti. Jde o to, že dotyční zaměstnanci měst a obcí si rozdělují úseky, kde volební lístky roznáší. Z minulosti od známého vím, že o tento druh snadného přivýdělku a zejména o větší sídliště byl velký zájem. Za doručení jednomu voliči bylo před lety 2 Kč (konkrétně u nás to může být cirka 2 tisíc Kč). Dotyčná paní se mi nyní při volbách přiznala, že ji nikdo z 20 bytů našeho domu neotevřel tak prostě volební lístky nemohla doručit. Nyní moje otázka.
Doručují u Vás také volební lístky zaměstnanci obce, nebo je doručují jinak? A kolik se za doručení jednoho volebního lístku nyní platí?

Odpovědi:

Bronzový

Tak teda nevím jak to přesně funguje ale vzhledem k špatným zkušenostem s tímto národem počítam že ta cesta bude nějak takhle: Známý známému, brácha bráchovi, synáček tatíkovi, tatík synáčkovi, dcerunka mamince, maminka dcerunce, přítel příteli, kámoš kámošovi a různé kombinace rodiných pozic a dalších všelijakých vazeb.

Zlatý

U nás to roznáší pošta, a počítájí to podle sazebníku pošty.

Stříbrný

U nás to roznáší paní,která roznáší i letáky.Volební lístky jsem vždy dostal,ale stejně je hned vyhazuju.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.