Avatar uživatele
Jahoda

Otázka pro ženy.

Ženy, kulmujete si, nebo žehlíte vlasy? Či naopak necháváte své vlasy takové, jaké jsou, popř. používáte POUZE nějaké přípravky na vlasy?

Já mám od malička rovné vlasy a proto někdy po kulmě sáhnu. Vlasy žehlím opravdu velmi zřídka, protože když mám od přírody rovné vlasy, žehlička mi v ničem moc nepomůže.

Navíc po dlouhodobém používání jednoho či druhého přístroje vypadají vlasy velmi zničeně.

Takže dámy, jak jste na tom Vy?

Děkuji za odpovědi 😉
Doplňuji:
Nebo jak říká IceT – kulatý kartáč + fén. Také dobrá možnost, kterou občas volím. Jinak Vám dámy děkuji za odpovědi 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym před 4955 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VampGirl

Nechávám vlasy tak, jak je mám od přírody. Nežehlím, nekulmuju. Mám vlasy rovné, takže žehlit je ani moc nepotřebuju. Jednou jsem žehličku zkusila – vlasy vypadaly úžasně, jako hřebíky 😁, ale jinak myslím, že žehlička vlasy zbytečně poškozuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Zdravím Tě Jahodo.Já mám vlasy vlnité.Žehličku jsem nikdy nepoužila,kulmu někdy před dávnem a fén používám v zimních měsících,když ty vlasy pomalu schnou.Už bylo pár snaživců,kteří mi chtěli vlasy narovnat a různě předělat,ale nakonec se to vzdalo.Dělají si stejně co chtějí.Ale nějaké ty prostředky používám,bez nich by to asi nešlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Vlasy mám vlnité, fén, kulmu i žehličku používám vyjímečně.
I přes různé ochranné přípravky je to něco, co vlasům více či méně škodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Obcas zehlicka,ale jen velmi zridka.
Taky mam rovne vlasy,kdyz potrebuju vlasy upravit,tak fen a kulaty kartac,ale stejne mam nejradeji vlasy volne ususene.
Stylingove pripravky absolutne nesnasim,pouzivala jsem je tehdy,kdyz jsem mela vlasy opravdu kratke.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Fén často, kulmu jednou za rok, žehličku nikdy. Když jsem před lety mívala vlasy po pás, od poloviny dolů se vlnily samy, tak jsem je měla rovné i vlnité. Co si víc přát?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabeth

Já mám teda vlasy kudrnaté, nikdy jsem žehličku nepoužila, už tak mám problém s třepením vlasů. Jinak vlasy vůbec nefénuju, ale bez kondicionéru bych se neobešla:) Někdy není od věci si na vlasy hodit masku nebo si je umýt kopřivovým šampónem ;) viz. www.dlouhevlasy.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Mám lehce vlnící se vlasy, jemnější, takže jsou brzo zplihlé, tudíž si je fénuji. A zafixuji lakem – vydrží pak o mnoho mnoho déle – zázračný vynález. Občas používám tužidlo před fénováním.

Nekulmuju ani nežehlím, ono to ve vlhkém, deštivém počasí (jako například dnes) stejně dlouho nevydrží, tak proč se zbytečně snažit. To těch pár minut věnuji raději snídani (třeba).

před 4958 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Popelko, děkuji vám za odpověď 🙂

před 4958 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl