Otazka pro damy

mate zkusennosti s barvou na vlasy HENA.Je lepsi nez klasicka barva?Dik

Nejlepší odpověď
ReHu

Mé zkušenosti jsou takové, že dřív to byla čistě přírodní henna barva, ale dnes to je již pouze název a barvy chemické.

Další odpovědi
iwetax

Moje babička jí používala, je prý výživná na vlasy a dělá hezkou barvu.

domííík

jj kamosce s toho vznikla zlutozelena ale to sme dali dve barvi do sebe ale kdys das jednu tak je to pekny ale barvy kazi tvoje vlasy spis to nebarvi a nech si svoje prirozene vlasy a pecuj one dej naky pekny uces a je to

Keiran

Hena je pekna ale pozor po pouziti na jiz drive chemicky barvene vlasy dela nadhernou ZELENOU. takze radeji zustanme u stare dobre chemie

Jituna

Hena je dobrá, ale pokud si s ní obarvíš vlasy a počase budeš chtít použít klasickou barvu, musíš počkat až ti vlasy barvené Henou odrostou nebo je ostříhat. Jinak ti na hlavě může vzniknout pořádný mazec.