SimakPida

Otázka pro chlapi:Stává se Vám někomu jako mě že si během spánku sundáte nechtíc vrchní nebo spodní část pyžama? :D

Vždy se probudim a zjistim že mi chybí jedna část.Je to divný?

Nejlepší odpověď
venkovan

Však na tebe, Orange taky dojde. Budeš rád, že ti pyžamo drží pleny.

Další odpovědi
Orange

Chlap a spát v pyžamu? :D Ty vole..

Rocker

Nestává,spím nahej:-)

badisko

nespim v pyzamu takze tento problem nemam…

BANAN93

ne, ale vyslíknu dost často peřinu z povlečení

Jikra

Není. To neřeš. V životě se dějí horší věci. Já osobně spím většinou nahej ale když je opravdu zima tak spím v trenýrkách (trenkách) a tričku a i já jsem si někdy mimovolně odložil, no a co. Přes to vlak nejede. Ovšem přátelé když ráno vstanu a vidím moje lože, tak se divím že mám na sobě (v zimě) i ty trenýrky(trenky) protože ten pelech vypadá jak po velmi těžkém boji.