Osobní bankrot

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli bych měl šanci dostat „osobní bankrot“, tedy oddlužení státem a jaké jsou pro to podmínky? Již jsem se na to informoval, ale nejsem z toho upřímně nejchytřejší. Tedy mám více věřitelů, mé příjmy jsou nižší, než splátky, takže je jasné že prokazatelně nejsem schopen je splácet. Některé závazky mám již téměř zaplacené a asi u jedné jsem ještě možná nepřesáhl 30%

Odpovědi
standa

Tato otázka zde již byla mnohokrát zodpovídána…, podívejte se na obdobnou otázku, na kterou odkazuji níže ve zdroji.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-lepsi-podstoupit-exekuci-nebo-vyhlasit-osobni-bankrot