Avatar uživatele
Registrovaný

Osoba A koupila od osoby B nemovitost,zaplatila,ale neprovedla vklad do katastru nemovitostí.Kdo je po 20letech majitel?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Majitelem nemovitosti je stále osoba B. (Bude stále figurovat v Katastru nemovitostí jako vlastník, což je klíčové).

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Jestliže osoba A používá nemovitost více než 10 let, tak je možné použít režim vydržení podle Občanského zákoníku § 134. Bylo by dobré nechat udělat o tom notářský zápis a na jeho základě provést vklad do KN.


Avatar uživatele
Zlatý

Osoba A bude mít docela velký problém s prokázáním vlastnictví.I když moc nechápu,jak někdo může zaplatit a neprovést zavkladování na KÚ.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.