Bronzový

Opravdu si psi prostřednictvím moči zdělují informace ?

vidím často našeho psa když jde třeba k druhému psovi že se tam vyčůrá a ten druhý taky sdělují si tímhle informace nebo je to jenom pozdrav ahoj

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rozhodně nejde o "ahoj" - ale o "to je moje"...
;-)
Pachovou stopou pes značkuje své teritorium - podobně, jako člověk vyvěsí ceduli "soukromý pozemek"...

Další odpovědi:

Stříbrný

Ano, jsou to vysloveně "noviny". Pozná jestli to byl sameček nebo samička, když samička tak jak stará apod., jak dlouho to je - kdy tu byl/a naposledy...a další informace:D

Zlatý

To je zajímavé, já když jdu v obchoďáku na malou, nikdy tam nejsem sám, nikdo mně nic nesděluje a přece vím, že všichni čůrají.
Doplňuji:
Jinak již Pavlov věděl co je to reflex.
Stále se neví jestli zvířata přemýšlí.

Pes po čichu pozná neskutečně mnoho. Z moče jak již bylo zmíněné, pohlaví, věk případné nemoci atd. Kdyš se jako pán svého psa převlečete a jdete k němu za šere či po tmě a klidně změníte intonaci hlasu nemáte šanci oblafnout. Náše fena (nijak extrémě cvičená) Je náš detektor spolehlivější něž těhotesnký test. Pokaždé když začala manželce čuchat k břichu jsmě věděli že nás bude o jednoho víc i když test ještě nic nezaznaenal. Ověřeno na čtařech dětech :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.