iceT

Opravdu mají zrzavé ženy nějaké zvláštní kouzlo pro muže?

V duchu hesla Kdo poznal zrzavou, už nechce jinou.
Nebo jak to vlastně je?
Mám známého, který měl vztah se zrzkou a od té doby touží zase jen po zrzce. Ne že by se mu nelíbily i jiné ženy, ale tvrdí, že zrzavá holka je úplně jiná.

Nejlepší odpověď
annas

Nejsem sice muž, ale vždy mě zaujme žena, kterou občas potkávám – žena s krásnými hustými, téměř ohnivými vlasy. Tak nějak jsem si kdysi představovala Rusalku.

Další odpovědi
fcoop

Je fakt, že když se „zrzka“ vydaří, a není to moc často – je to něco vyjimečného.
Barva vlasů.......K tomu oči – vždy zelené.......
Většinou bývají pihovaté, ale pokud nejsou – chodící dokonalost.
Ale – to je tak častý zjev, asi jako bílá vrána nebo bílý slon.

Andělé

Jako žena to nemohu posoudit, ani ze svého okolí jsem to nezaslechla.
V dětství si pamatuji, že se zrzavým a pihatým smáli a byli spíše vzácní. Přitom to ošklivé není, ba naopak.
Dceři jsem našla kadeřnici, mladou slečnu se zrzavými kudrnatými vlasy a je pravda, že má své kouzlo. Je taková roztomilá, milá a zvláštní.
Mně se také pihy líbí, je to prostě roztomilé…:-)

Lucijej

Něco na tom bude.........sice to nedokážu vyjádřit, ale těžce si potrpím na zrzavé muže.

Možná to taky bude tím, že nejsou zase až tak běžní/é......

WeeBear

I já jako holka přiznávám, že když vidím opravdu krásnou zrzku, ideálně s dlouhými vlnitými či kadeřavými vlasy, tak se musím otočit. A ne jen jednou. Je to něco jako…Chodící panenka, dokonalá postavička z knížky.
Tím neříkám, že brunety, blondýny, černovlásky či jiné nemají své kouzlo, ale… já největší kouzlo vidím v zrzkách.

anonym

Určitě mají,mě osobně rudovlasé ženy imponuji a zvlášť,když jsou krásně pihaté. Nedokáži to popsat,ale takové ženy či dívky se mi líbí!

Drap

Určitě májí zrzky silné kouzlo, někdy ho mají ale i blondýny a brunety. Myslím že nezáleží na barvě vlasů ale na spoustě dalších věcí

KdoSiOdJinud

Ano :)

odpověď je i v této písničce http://www.you­tube.com/watch?v=fskIP6Aw­k8w

a nevím proč, ale z velké části to tak skutečně je. Redhead forever 😁