Avatar uživatele
iceT

Opravdu mají zrzavé ženy nějaké zvláštní kouzlo pro muže?

V duchu hesla Kdo poznal zrzavou, už nechce jinou.
Nebo jak to vlastně je?
Mám známého, který měl vztah se zrzkou a od té doby touží zase jen po zrzce. Ne že by se mu nelíbily i jiné ženy, ale tvrdí, že zrzavá holka je úplně jiná.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, aramah, KdoSiOdJinud, Andělé, Bičiště, Drap, fcoop, zzzzz, anonym před 4372 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nejsem sice muž, ale vždy mě zaujme žena, kterou občas potkávám – žena s krásnými hustými, téměř ohnivými vlasy. Tak nějak jsem si kdysi představovala Rusalku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Je fakt, že když se „zrzka“ vydaří, a není to moc často – je to něco vyjimečného.
Barva vlasů.......K tomu oči – vždy zelené.......
Většinou bývají pihovaté, ale pokud nejsou – chodící dokonalost.
Ale – to je tak častý zjev, asi jako bílá vrána nebo bílý slon.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Jako žena to nemohu posoudit, ani ze svého okolí jsem to nezaslechla.
V dětství si pamatuji, že se zrzavým a pihatým smáli a byli spíše vzácní. Přitom to ošklivé není, ba naopak.
Dceři jsem našla kadeřnici, mladou slečnu se zrzavými kudrnatými vlasy a je pravda, že má své kouzlo. Je taková roztomilá, milá a zvláštní.
Mně se také pihy líbí, je to prostě roztomilé…:-)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Něco na tom bude.........sice to nedokážu vyjádřit, ale těžce si potrpím na zrzavé muže.

Možná to taky bude tím, že nejsou zase až tak běžní/é......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

I já jako holka přiznávám, že když vidím opravdu krásnou zrzku, ideálně s dlouhými vlnitými či kadeřavými vlasy, tak se musím otočit. A ne jen jednou. Je to něco jako…Chodící panenka, dokonalá postavička z knížky.
Tím neříkám, že brunety, blondýny, černovlásky či jiné nemají své kouzlo, ale… já největší kouzlo vidím v zrzkách.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Určitě mají,mě osobně rudovlasé ženy imponuji a zvlášť,když jsou krásně pihaté. Nedokáži to popsat,ale takové ženy či dívky se mi líbí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě májí zrzky silné kouzlo, někdy ho mají ale i blondýny a brunety. Myslím že nezáleží na barvě vlasů ale na spoustě dalších věcí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Ano :)

odpověď je i v této písničce http://www.you­tube.com/watch?v=fskIP6Aw­k8w

a nevím proč, ale z velké části to tak skutečně je. Redhead forever 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek