ReHu

Opravdu je tak snadné se svému ex mstít?

Zdá se mi to, nebo pomahači něco, treba ověření informace, zanedbali?

http://www.no­vinky.cz/krimi/372584-zena-poslala-na-expartnera-zasahovku-zdraveho-muze-odvezli-na-psychiatrii.html

Nejlepší odpověď
klumprt

Pomahači to někdy nemají jednoduché. Co kdyby ženská měla pravdu a pan Waldemar se během ověřování informací tou brokovnicí odhlavil nebo to zkusil na někom jiném? To by to Pomahači teprve schytali, co? A podtrženo sečteno výsledek by byl mnohem horší než je takhle. Kromě toho celý článek je zaměřen spíše na verzi pana Waldemara a ostatní strany tam moc nezazněly.
Holt jsou lidi, kteří se neumí ani slušně pohádat a rozejít. A potřebují k tomu Pomahače.

Další odpovědi
jáára

Někdy to snadné je…
Myslím, že tady policajti chybu neudělali.

arygnoc

nj, ženské sú mrchy.

;-Q

Rommart

Myslím že v této zemi je možné absolutně všechno. Viz Politická scéna, Romové versus Bílí atd.
Doplňuji:
Jeden velký Kocourkov

gecco

Je to opravdu tak snadné – a bylo ještě hůř, už se to lepší…
😉
To je tak, když člověk neví, co si bere do postele…