yukí

omlouvám se za svoje chovánní

ale asi už je pozdě ;(

Nejlepší odpověď
www

Pokud je tvoje omluva míněna UPŘÍMNĚ což se zakrátko pozná, beru.
Jinak mažu a určitě nebudu sám! Už se zklidni a nech to plavat. 😉

Další odpovědi
anonym

Yukí, na omluvu není nikdy pozdě. Bohužel, na mém názoru to nic nemění. Nepochopila jsi pravidla této komunity a zřejmě jsi neudělala ani to, cos měla provést při registraci – nic sis nepřečetla.
Nezlobím se na tebe, ale toto není chat pro dvanáctileté dívky.

IK

Omluva nikdy nepřichází pozdě.
I když jsou následky již v pohybu, omluva je jako airbag, ochrání nás to že si uvědomujeme svou chybu a následky neseme.
Svoboda nespočívá v tom že dostaneš co chceš, ale že nemusíš co nechceš.
Tady se ti podrážděně ozývají lidé aby chránili svou svobodu, ale i ty máš svou svobodu a omluva je dobrým začátkem jak se zbavit toho co v životě nechceš.
Říkáš, že nechceš ztratit prátelství tím že se omlouváš a i když se zdá že je všechno zničené, tak omluva je právě ta síla která zas slepuje co umí.

MacChill

Uvědom si konečně, že tohle není diskuzní fórum.. tento web má nějaký řád, a nemůžeš se s námi „bavit“ pomocí zakládání nových otázek.

anonym

Ale není.

Drap

Zkus pokračovat a dál se chovat férově a podle pravidel. Myslím, že ti všichni odpustí.

ten který je

Nikdy není pozdě.Hele přestan zlobit a zkus vymyslet něco pořádnýho.Podívej se, tenhle kluk je stejně starý jako ty a kam to dotáhl.Tak zkus taky nějaký plán nebo něco pořádnýho.
http://www.you­tube.com/watch?v=qcGlyw3­pLJ0

hanulka11

zde je něco pro tebe .....http://www­.hryprodevcata­.cz/…sbohem

yukí.Mela by sis uvedomit co píšeš,a jak se chováš,
pro jednou ti třeba všichni odpustí,ale pokud
nadále se takhle budeš chovat,tak fakt tohleto ti lidi tolerovat nebudou.
Pokud se ti tady neco nelíbi např.to jak ti lidi odpovídaj na otázky apod.
tak se na ty otázky ptej rodiču.

anci

Naučte se česky.