Elizabet

olympiáda ..Vancouver..?

Při slavnostním zahájením se ve veacouvru něco pokazilo co to bylo?

Odpovědi
anonym

byli čtyři běžci s ohněm,stály tam čtyři stožáry(teda měly stát)od kterých se měl zapálit Olympijský oheň,ale ten jeden stožár se nevzpřímil,díky nějaké elektro-chybě,a tak zapalovali jenom tři běžci a ten čtvrtý tam jen tak stál s tou hořící pochodní.

GangstaHelper

Napadá mě jen několikrát zmíněné úmrtí gruzínského sáňkaře Nodara Kumaritašviliho, za kterého byla i minuta ticha.

Nakonec vztyčili tři sloupy a zapálili je, i když celkově byly čtyři (čili můžeme spekulovat, co se stalo s tím posledním sloupem, ale kdoví, jak to bylo).

standa

…prý to byla chyba v počítačovém programu, který ´řídil´ celé zahájení. Ve zkuškách jim to vše bezvadně vyšlo asi 20×, ale pak chybka. Nu což stane se 🙂

Ale smrt toho gruzínce den předem, tak to považuji za veleproblém. Nějakej nezvednutej sloup při zapalování olymp.ohně je proti tomu nicotná záležitost ☹