Avatar uživatele
roxy52

Oholené nohy

Líbí se vám,když si chlap holí nohy ???? Mě to připadá dost nepřirozený.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, dagry před 5075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Připadá mi to dost divné aby si chlap holil nohy.U holky je to normalní ale u kluka tedy ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Ne,nelíbí a jsem ráda,že manžel tyhle sklony nemá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Zastávám názor, že každý by měl být sám sebou. Rovněž je důležité, jak se k tomu staví ti, se kterými ten dotyčný žije, případně manželka, partnerka.
Nějaké „zkrášlování“ je možné, ovšem v rozumné míře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

teda já se snad skočím zeptat našich sousedů. Žijí v registrovaném partnerství a třeba ten, co dělá „mamku“, je voholený má – čert ví ;{)> co pak na to asi říká partner.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tak to se mě teda nelíbí.Ale nechci posuzovat lidi podle oholených noh,to by bylo dost povrchní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Taky mně to přijde dost divné. Muži by si holit nohy neměli. U žen je to samozřejmostí, ale u mužů tedy ne. Je to u nich přirozené a je blbé, aby si ty nohy holili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Asi zálěží, kdo si je holí. Jede můj kolega je v posilovně, téměř každý den a má nohy oholené. Druhý kolega je takový metrosexuál a ten má nohy také ohlené. To, že nemají chlupy na nohou mi přijde normální. Spíš by mne to překvapilo u nějakého sto kilového pivaře.

P.S. Quentosi, ve své odpovědi si nebyl moc korektní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Mně to přijde divné, nelíbí se mi to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sardoska

Pokud si je holí třeba plavci kvůli odporu vody nebo cyklisti kvůli zraněním, to bych ještě pochopila. Ale jinak mi to přijde dost zvláštní a jsem moc ráda, že mám doma chlupáče.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek