roxy52

Oholené nohy

Líbí se vám,když si chlap holí nohy ???? Mě to připadá dost nepřirozený.

Nejlepší odpověď
panenka

Připadá mi to dost divné aby si chlap holil nohy.U holky je to normalní ale u kluka tedy ne.

Další odpovědi
kropitko

Ne,nelíbí a jsem ráda,že manžel tyhle sklony nemá.

Miroslavst

Zastávám názor, že každý by měl být sám sebou. Rovněž je důležité, jak se k tomu staví ti, se kterými ten dotyčný žije, případně manželka, partnerka.
Nějaké „zkrášlování“ je možné, ovšem v rozumné míře.

quentos

teda já se snad skočím zeptat našich sousedů. Žijí v registrovaném partnerství a třeba ten, co dělá „mamku“, je voholený má – čert ví ;{)> co pak na to asi říká partner.

vecernice

Tak to se mě teda nelíbí.Ale nechci posuzovat lidi podle oholených noh,to by bylo dost povrchní.

Jahoda

Taky mně to přijde dost divné. Muži by si holit nohy neměli. U žen je to samozřejmostí, ale u mužů tedy ne. Je to u nich přirozené a je blbé, aby si ty nohy holili.

atriplex

Asi zálěží, kdo si je holí. Jede můj kolega je v posilovně, téměř každý den a má nohy oholené. Druhý kolega je takový metrosexuál a ten má nohy také ohlené. To, že nemají chlupy na nohou mi přijde normální. Spíš by mne to překvapilo u nějakého sto kilového pivaře.

P.S. Quentosi, ve své odpovědi si nebyl moc korektní…

Lucimia

Mně to přijde divné, nelíbí se mi to.

sardoska

Pokud si je holí třeba plavci kvůli odporu vody nebo cyklisti kvůli zraněním, to bych ještě pochopila. Ale jinak mi to přijde dost zvláštní a jsem moc ráda, že mám doma chlupáče.:-)