misicka2310

odjezd do porodnice???

Ahojky chtěla bych se zeptat jestli hlenova zatka muže odchazet třeba 2–3 dny pak 2 dny nic a potom zas měla jsem minulý týden sv.hnědý výtok a pak 2 dny nic a dnes v noci sem měla bolesti a mám zase ten hnědý výtok ale jsou to takové kousíčky tm hnědé nevím co to může znamenat jako krev to nevipadá mam 2 dny po druhem termínu tak doufam že by to mohlo znamenat začatek porodu:) ale mam strach aby to nějak neohrožovalo miminko děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
panenka

u každého tá hlenová zátka odchází jinak.mě když odešla hlenová zátka tak jsem do 10 hodin odjížděla do porodnice.kaž­dopádně je to už příprava na to že se velmi brzy mimčo narodí.takže jakmile začnete mít bolesti v podbříšku a budou se vám opakovat po 10 nebo po 5 minutách okamžitě odjedte do porodnice

Další odpovědi
afro.minerva

Pokud máš strach o miminko, tak jeď do porodnice. Podívají se na tebe a řeknou, co to znamená. Nebo zavolej gynekologovi. Jsi už tak blízko porodu, že by jsi se měla ptát lékařů. Ale odhadovala bych, že to budou spíš ještě poslíčci. Ale přesněji ti to poví jenom v porodnici nebo gynekolog.