TomDG

Odbaví mi zavazadlo, když neukážu na Check-Inu kreditní kartu?

Dobrý den, brzy letím do Anglie za otcem, který mi na dálku objednal letenku. Problém je v tom, že v ní se píše, že držitel karty musí ukázat kartu na Check-Inu na letišti (letím s British Airways, tak to asi vyžadují) a já ji nemám a ani nijak mít nemůžu. Proto mi táta řekl, že při případném „konfliktu“ jim mám říct, že je táta daleko atp. Proto si kladu otázky typu "Budou tu kartu nutně vyžadovat? Odbaví mě bez ní? Půjde to vyřešit přes telefon? Poslat obrázek kreditní karty asi není moc dobrý nápad že? Děkuju všem

Odpovědi
kapka

http://letecke-spolecnosti.trip­zone.cz/british-airways-34 Tady na te strance dole je kontakt, kde se na to primo zeptejte.

TomDG

Tak tam nakonec zavolal, a řekli mu, že si u mně udělají poznámku, aby po mně nechtěli kartu :) děkuju za radu

kapka

Super, neni zac :)