dust8

Od roku 2020 bude čipování pro všechny psy na území ČR povinné. Nemá tato povinnost řadu zcela zásadních trhlin?

Tato nová, ochránci zvířat doslova vymodlená, povinnost má řadu zcela zásadních trhlin, které z této povinnosti dělají pouhý cár papíru, který se v praxi ukáže jako absolutně neefektivní při naplnění původního záměru či myšlenky. V čem shledávám zcela zásadní chyby v tom, jak je tato nová budoucí povinnost nyní upravena?

Více zde ve zdroji: https://www.par­lamentnilisty­.cz/politika/po­litici-volicum/Zak-Svobodni-Povinne-cipovani-psu-od-roku-2020-s-mnozirnami-nebojuje-532036

Odpovědi
Edison

Samozřejmě, že to má trhliny.. Jako všechno… jako všechno dobroserství.

Mc Merkurion

… to jsou jen blbý kecy, co tam píšou …
… jen namátkou:

  • na rozdíl od tetování je čipování bezbolestné …
  • obojek/řemínek/znám­ku snadno přendám z pesana na jinýho, tudíž je to neprůkazný …

… ohledně čtečky a dalšího se raději nebudu rozepisovat, jelikož autor článku má buď dobrej matroš nebo již náběh na vzteklinu …

… a náš vyřizuje, že si připadá i víc sexy, prej mu to říkala čuba odvedle …